DN20 3/4 Висок Квалитет Портата Вентил месинг Тешки Тема PPR Цевки Месинг Врата Вентили,Полн Порта За Водовод

DN20 3/4 Висок Квалитет Портата Вентил месинг Тешки Тема PPR Цевки Месинг Врата Вентили,Полн Порта За Водовод

DEN 543.00
-5 %
DEN 571.20

Тековен

Технички Спецификации :
Предмет : Месинг Врата Вентили
Материјал : Месинг
Тип На Врска : Женски Навој
Внатрешен Дијаметар : DN20 3/4
За Користење Со : Водоводни услуги,Санитарен систем ,Водовод,Греење растенија
ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 1 PCS x DN15 PPR Цевки Месинг Врата Вентили


Останатите карактеристики

Структура:
ПОРТАТА
Материјал:
Дувачкиот
Притисок:
Висок Притисок
моќност:
упатство
Порт Големина:
DN20

Слични понуди