1 BUC Нови Мала Зелена Трева Гел Пенкало Сечилото Трева Potting Декорација Zakka Канцелариски Caneta Канцелариски Материјали Материјал Училиште

1 BUC Нови Мала Зелена Трева Гел Пенкало Сечилото Трева Potting Декорација Zakka Канцелариски Caneta Канцелариски

DEN 29.00
-37 %
DEN 46.08

Тековен

Опис 1 BUC Нови Мала Зелена Трева Гел Пенкало Сечилото Трева Potting Декорација Zakka Канцелариски Caneta Канцелариски Материјали Материјал Училиште
Состојба : Brand New + Висок Квалитет !
Материјал : Пластика
Тежина : Околу 9g
Големина : За Должина 24cm
Пакување Листа : 1 * Гел Пенкало
Поради различни следи и светлината, вистинската боја на објект кој ќе го добие можеби малку поинаква од слики. И мала грешка на големина е предизвикана од рачно мерење.Ви благодариме! Производ Фотографии


Останатите карактеристики

Мастило Боја:
Црна
Пишување Точка:
0.38 mm
Број На Модел На:
BI-N142
Употреба:
Office & Училиште Перо
Гел Пенкало е Мастило Функција:
Нормално
Гел Пенкало е Тип на Мастило:
Гел-Мастило
Erasable Или Не:
No
Материјал:
Пластични
Тип:
гел пенкало
Тип:
гел пенкало
Пакување:
OPP вреќа

Слични понуди