GOROCK 42PCS Големи Честички Броеви Писма Модел Тули Големи Димензии DIY Градење на Блок Деца Образовни Играчка Компатибилен Duplo

GOROCK 42PCS Големи Честички Броеви Писма Модел Тули Големи Димензии DIY Градење на Блок Деца Образовни Играчка

DEN 441.00
-8 %
DEN 479.52

Тековен


GOROCK Бренд
Професионални Произведуваат Големи Честички Големи Димензии Тули
Може Да Се Допаѓа Ова
Материјал : еколошки АБС материјал.
Тема : GOROCK 42 PCS Големи Честички Броеви Писма Модел Тули Големи Димензии Градење на Блок Тула Деца Образовни Играчка Компатибилен Duplo
Бројките : Вклучуваат букви и броеви големи димензии градење на блок.додатоци како што се слики,едукативни играчки за деца
Пакет : Нема orignial кутија, нова во запечатен торба
Големина : Сите додатоци како слики,голема големина тули
Сертификат : Помине EN71 тест,безбедни играчки за деца, игра,ова е многу значајна за децата.
Ние нудиме капка шопинг услуга.Добредојдовте на големо.Ако имате било какви дополнителни прашања, ве молам дозволете ми да знам. Ви благодариме!
Објектот Слики
Вклучуваат букви и броеви големи димензии градење на блок
Уживајте во слободно време со вашите деца,Не ги остават на мира


Останатите карактеристики

Тип:
Блокови
Бренд Име:
GOROCK
Предупредување:
не orignial кутија, нова во запечатен торба
Пластични Тип:
ABS
Пол:
Унисекс
Материјал:
Пластични
Возраст Опсег:
> 3 години
Пластични Блок Форма:
Авто-Заклучување Тули
Број На Модел На:
001
Тип:
DIY Блокови Jouet enfant Juguetes brinquedos educativos
МАТЕРИЈА:
Еколошки материјал Bloques
одговараат за:
Децата играчки blocos де montar
Функција:
42PCS Букви, Броеви DIY Образовни блокови Juguetes
Име:
Големи Честички Компатибилен Duplo
За:
Божиќ подарок,подарок играчки за деца,роденденски подарок играчка,подарок играчки за деца
Класификација:
Монтажа
Пакет:
Без оригинална кутија,Нова во затворен пакет

Слични понуди

Битка Mechanik Службеник
  • Обновено

Битка Mechanik Службеник

335.52 DEN 235.00

Вие треба да се обрне внимание : Почитувани Клиент : На сликите кои се прикажани не се вистински објект и