Капетан Америка Стил Автомобил, Мотоцикл Алуминиум Декоративни Амблем Значка Decal Налепница Универзална (0260)

Капетан Америка Стил Автомобил, Мотоцикл Алуминиум Декоративни Амблем Значка Decal Налепница Универзална (0260)

DEN 287.52

Тековен

Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
Пакет се Вклучени : 1 x Капетан Америка Налепница Опис : Материјал : Алуминиум Лист Боја : како на сликата Големина : 7. Направени од страна на високи перформанси метални легури. Применливи во декорација на надворешна или внатрешна употреба за нова автомобилска тело. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Тркала Центар Центар Капа Налепница. Резервоар За Нафта Налепница. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Дизајн на иновативни, едноставна, убава. Забелешки : ве Молиме да користите детергент за чистење пред тоа е во прилог на површината на целта.
Со добар квалитет и издржливи. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Лесна инсталација, само селотејп е наведен на задната страна на Значка.
На задниот дел од лепило, кора и се држи. Управувачот Налепница. Ние само брод да се потврди цел адреси. Лесно да се инсталира, стилски автомобил значка ќе го направи вашиот автомобил повеќе шармантен.


Останатите карактеристики

Бренд Име:
Cnpili Мачка
Налепница Сместување:
Целото Тело
Тип:
Други 3D Налепница
дизајн:
Цртан филм
Модел:
Класичен Филм
Име На Модел:
0260
Објектот Должина:
7.5cm
Објектот Ширина:
7.5cm
Објектот Висина:
0.3cm
Објектот Дијаметар:
7.5cm
is_customized:
Yes
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
категорија:
3D
Тип На Објект:
Налепници
Материјал Тип:
Алуминиум лист
логото:
Капетан Америка
Големина:
L
Материјал Тип:
Висок квалитет на алуминиум

Слични понуди