GREENHOW Нови Креативни Симпатична Боја Гел Пенкала за Пишување DIY Scrapbooking оркестарот Божиќ Подарок Материјал Escolar канцелариски Материјали

GREENHOW Нови Креативни Симпатична Боја Гел Пенкала за Пишување DIY Scrapbooking оркестарот Божиќ Подарок Материјал

DEN 187.00
-30 %
DEN 266.40

Тековен

Состојба : Brand New + Висок Квалитет ! Материјал : Пластични Мастило Боја : 10 бои Големина 15.5 cm Пакување Листа : 10* Гел Пенкало Изглед боја е испратена по случаен избор Забелешка : Фото боја може да биде малку различен од вистинскиот производ поради боја приказ на различни монитори. Топло совети, Бидете сигурни дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт, адреса, пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации. Нашата цел е да ги подобриме нашите услуги постојано! Доколку ви се допаѓа нашата продавница,Добредојдени да Додадете и Собрани нашата продавница, ние ќе ги Ажурира нови производи од време на време ,Со нетрпение очекуваме да вашата следна посета. Ако сте продавачот, сакате да бараат соработка, ве молиме контактирајте со нас. Ви посакувам среќен живот!


Останатите карактеристики

Мастило Боја:
10 бои
Тип:
гел пенкало
Број На Модел На:
a0148
Пишување Точка:
0.5 mm
Употреба:
Office & Училиште Перо
Гел Пенкало е Мастило Функција:
Нормално
Гел Пенкало е Тип на Мастило:
Гел-Мастило
Erasable Или Не:
No
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
GREENHOW
Големина:
15.5cm

Слични понуди