Рачно Изработени Вистински Фунта Сребро 925 Накит Црвен Камен Циркон Круг Цвет Дизајн Денот На Вљубените Подароци Студ Обетки За Жени

Рачно Изработени Вистински Фунта Сребро 925 Накит Црвен Камен Циркон Круг Цвет Дизајн Денот На Вљубените Подароци

DEN 767.00
-30 %
DEN 1094.88

Тековен


ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА!


Останатите карактеристики

Earring Тип:
Студ Обетки
Парична казна или Моден:
Парична казна
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Обликотшема:
Круг
Сертификат Број:
Стандард
Метали Тип:
Сребро.
is_customized:
No
Пол:
Жените
Повод:
Партија
Бренд Име:
magicodes
Certificate Type:
GDTC
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
00
Метал Печат:
925,Фунта
Страна Камен:
Никој
Главниот Камен:
Цирконот

Слични понуди