Дувачкиот Гроздобер Стариот Бранеа Површината Топ Дизајн EDC Пенкало Тактички Пенкало

Дувачкиот Гроздобер Стариот Бранеа Површината Топ Дизајн EDC Пенкало Тактички Пенкало

DEN 2388.48

Тековен


параметар : Целосна должина : 13cm (со исклучок на опашката прстен) Надворешниот прстен дијаметар : 1.4 cm Пенкало тело ширина : околу 1cm Тежина : 54 грама Материјал : чиста месинг, цврсти, површината рачно изработени стариот бранеа, многу стара шарм и vicissitudes


Останатите карактеристики

Бренд Име:
RIUU
Големина:
XL
Тип:
Џеб, Мулти Алатки

Слични понуди