CC Голема Tiaras И Crwons Hairbands Луксузни CZ Бисер Кралицата Ангажман Свадба Коса Додатоци За Булчински Церемонија Накит XY121

CC Голема Tiaras И Crwons Hairbands Луксузни CZ Бисер Кралицата Ангажман Свадба Коса Додатоци За Булчински

DEN 489.00
-35 %
DEN 752.64

Тековен

Можете да не контактирате преку Trademanger или не оставајќи ни порака на aliexpress или e-mail на нас,ние ќе одговориме во рок од 24 часа, а во рок од 36 часа за Викендот.
CC Голема Tiaras И Crwons Hairbands Луксузни CZ Бисер Кралицата Ангажман Свадба Коса Додатоци За Булчински Церемонија Накит XY121
Информација за производот :
1. За било која причина не сте задоволни со предмети, ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект, но треба да се плати за враќање
превозот цена.Главниот камен : кубни циркони
Q1 : Зошто не можам да ги пратите мојата цел ???
A : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус не може да се следи и не мора следење на информации во други земји, вообичаено тоа ќе
земете 26-60 дена да пристигнат.Повод : свадба,забава,ангажираност
4.
Q2 : Дали вашиот накит ќе се претвори црно или исчезнат по носењето за долго време ??
A : Сите накит ќе исчезнат ако не се одржуваат добро, обидете се да се избегне вода и пот, да ги задржи на сува и добро да ги зачувате, а потоа тие ќе се задржи подолго. Ако производите не се исти како и опис или скршен во транзит,ние ќе го препрати или враќање на пари за вас. Ако сакате да declar
како вистинската вредност или други ве молам оставете порака.Свадба коса додатоци за булчински
2. Ако вашиот заштита на време е речиси нагоре и се уште не добиете парцела ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири на времето или ја за вас.Кралицата луксузни церемонија круна
3.Да се обезбеди да се плати минимален данок,ние ќе изјави како "подарок", или"примерок" со ниска вредност. Ние сме бесплатен превозот за сите на нашите предмети на светот во рок од 72 часа од Кина Пост се Регистрирате Воздух Mail/Aliexpress Standrad Превозот/Кина Пост Обичен Мал Пакет
Плус или DHL/UPS/EMS, превозот метод depands на вкупниот износ на својата цел :
Кина Пост се Регистрирате Воздух Mail (цел на повеќе од $5) 35-60 работни дена
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус(цел помалку од $5) 45-90 работни дена
Aliexpress Standrad Превозот(цел повеќе од $15) 25-60 работни дена
DHL/UPS/Федекс Бесплатен Превозот(Наредби повеќе од $200) 3-15 работни дена
Answer : ___________________________ Note : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус,ова превозот метод не може да се следи и во други земји, вообичаено тоа ќе се 40-60 дена да пристигне ве молиме почекајте за тоа.


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
CC&BYX
Материјал:
Кубен Циркони
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Растенијата
Тип:
Tiaras
Број На Модел На:
Tiaras И Crwons
tiaras и коронки:
свадба коса додатоци
свадба декорација:
круна
Hairbands:
Коса Додатоци
Церемонија Headdress:
кралицата накит
свадба коса додатоци:
Коса, Накит
Ангажирање Додатоци:
косата орнаменти
Обликот:
Бисер Форма
Стил:
Луксуз
materical:
кубен циркон/бисер
дизајн:
Домот

Слични понуди