ADUM1400 SOP16 Оригинални автентичен и нов Бесплатен Превозот IC

ADUM1400 SOP16 Оригинални автентичен и нов Бесплатен Превозот IC

DEN 696.00

Тековен


•Ние го цениме нашите клиенти, така што ако имате проблем ,ве МОЛИМЕ да се ЧУВСТВУВААТ СЛОБОДНИ и НЕ ДВОУМЕТЕ се ДА НИ ДАДЕ ПРСТЕН ИЛИ КОНТАКТИРАЈТЕ не ПРЕКУ е-МАИЛ IMMEDIATEDLY, ние сме секогаш таму за да понудат помош.
INT'L ВОЗДУХ ПРЕВОЗОТ ПОШТЕНСКИ УСЛУГИ :
3.
- Должност и брокерски трошоци?
Ние не сме одговорни за било обврска, данок или брокерски наплаќа од вашата земја.Воздух Такси Превозот + Пакување&Материјали + Ракување такси = $4 [ погоден за во светот, shippment нормално трае до 7-15 buesiness денови,празници&викендите не се inculded ]
НАЈЧЕСТО ПОСТАВУВАНИ ПРАШАЊА :
Како можам да добијам фактура со комбинирани превозот за повеќе објекти?
Можете да го користите да се Купи Тоа Сега.


Останатите карактеристики

is_customized:
Yes
Тип:
Регулатор На Напон
Состојба:
Нови

Слични понуди