Внатрешни Работи Вратата Потпирач За Прозорец Лифт Копчето Покрие Намали За Киа Оптима K5 2017

Внатрешни Работи Вратата Потпирач За Прозорец Лифт Копчето Покрие Намали За Киа Оптима K5 2017

DEN 2083.20

Тековен


Fitment Одговара за Киа Оптима K5 2016 2017
Спецификација 100% Сосема Нови Во Кутија (Никогаш не Се Користат или се Инсталирани) Направени со Висок Квалитет ABS пластика. Вклучува : 4pcs Направени во ISO 9001 објект за да се обезбеди највисок квалитет. Лесно инсталирање, 3 M селотејп е во задниот дел. Ве молиме имајте предвид дека ве молиме да го користите топлина пиштол за да се загрее на селотејп пред да инсталира, да се направи објектот се држи цврсто


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Бренд Име:
ANGRYRABBIT
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Тежина:
1kg
Материјал Тип:
Како опис на производот
Име На Модел:
Како опис на производот

Слични понуди