WEVENI Животинско Ѓердан Зебра Пинто Африка Џунглата Pendant Синџир Јака Ѓердан Pendant Мода Накит За Жените Девојка 2018 Нови

WEVENI Животинско Ѓердан Зебра Пинто Африка Џунглата Pendant Синџир Јака Ѓердан Pendant Мода Накит За Жените

DEN 144.00
-49 %
DEN 281.28

ТековенОстанатите карактеристики

Бренд Име:
WEVENI
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Акрилик
Број На Модел На:
AP823
Обликотшема:
Животните
Pendant Големина:
36mm x 56mm
Функција:
Расположение Tracker,Фитнес Тракер
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Железо
Тежина:
22.5g
is_customized:
Yes
Должина:
45cm
Пад на превозот:
Yes
Трговија на големо:
Повеќе Попуст

Слични понуди