SpotSound мечка маскота снежен човек со црвена и бела шарени t-shirt

SpotSound мечка маскота снежен човек со црвена и бела шарени t-shirt

DEN 15984.00

Тековен

Маскота костим може да се испраќаат од 1-5 дена.Сите стоки само ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале.5 нозе)
М
168cm-180cm (5.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.3 нозе)
XL
192cm-200cm (6.6 нозе)
XXL
200cm-210cm (6.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно Ќе се 7-15 работни дена, треба да ја плати превозот.Ние брод на објектот преку ЕМС меѓународен превозот услуга која што е најбрзо и најбезбедно начин. Големина избор :
S
160cm-168cm (5. Спецификации :
Материјал
Супер меки кадифен, PP памук, ЕВА, поли пена, пластика и др.9 стапки) Плаќање : Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање, ние, исто така, ја прифати различни плаќања како што е подолу : Напомена : Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.следење на број ќе се обезбеди по испраќаат.
Област
Пати
Азија
Северна Америка
7-15 работни дена
Западна Европа
Источна Европа
10-30 работни дена
Средниот-Исток
Океанија
Јужна Америка
Африка
15-45 работни дена
Русија
Бразил
10-45 работни дена Feed back :
1) за Вашето задоволство е наша извршување,па ако има нешто да се направи сте незадоволни,(вклучувајќи ги и нашите производи и услуги,или друга работа),ве молиме контактирајте со нас за да ви послужи повторно пред да се стави ред да го оспори, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот за вас.
Додатоци
Маскота на главата, маскота тело, чевли опфаќа, рака покрива.9 нозе)
L
180cm-192cm (5. Превозот : 1.
Technic
Рачно изработени
Еко-Пријателски
Yes
Употреба
Забава, одмор, промоција, изнајмување бизнис, итн.


Останатите карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Посебни Употреба:
Носии
Бренд Име:
TOLOCO
Извор Тип:
Аниме
Материјал:
Памук
Компоненти:
Панталони,Врвот
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Број На Модел На:
12
Знаци:
маскота костим

Слични понуди