BEYARNE Вистинска Кожа Дише Секојдневен Мокасини Чевли Жените Сандали Летни Чевли Станови со Шупливи Надвор Плус Големина 34-44

BEYARNE Вистинска Кожа Дише Секојдневен Мокасини Чевли Жените Сандали Летни Чевли Станови со Шупливи Надвор

DEN 575.00
-50 %
DEN 1150.08

Тековен


ЗАБЕЛЕШКА!!! 1.За боја Ако се двоумите за сликите ние шоу, можете да побарате од нас за вистински фотографии. Моделот покажува може да има некои разлика со оние вистинските ! 2.За големината Pls белешка ако вашата нога е дебел или широк,ние ви препорачуваме да изберете една големина поголема ,Па ве молиме да се мери со големината на вашиот нога пред да направите нарачка ! Превозот следење на број ќе датотека во редоследот по кои се испраќаат,можете да ги пратите на тоа. Повратни информации : 1 Ние зависи од вашето задоволство да успее,па повратни информации е од исклучително значење за нас,ве молиме пост добар фидбек 2 Ние секогаш ги цениме и да се обиде да се грижи за нашите ценети клиенти, pleaes ни даде можност да се решат сите проблеми кои може да се вознемири и фрустрираат вас. 3 ве Молиме да ни испратите E-mail порака пред да ја сакате да остави негативни повратни информации или спор на Aliexpress,ние сме сигурни дека ќе се чувствувате задоволителен со нашиот одговор. Добредојдовте на редоследот и ќе ви даде екстра попуст.Ви благодариме!


Останатите карактеристики

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
Тип На Објект:
Станови
Одделот За Името:
Возрасни
Поставата-Вистинска Кожа Тип:
Кравја Кожа
Број На Модел На:
E082
Станови Тип:
Основни
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Затворање Тип:
Лизга-На
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Бренд Име:
BEYARNE
Insole Материјал:
Гума
Повод:
Повик
Шаблон Тип:
Цврста
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Пети Форма:
Круг Пети
Outsole Материјал:
Гума
Моден Елемент:
Плитки
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Сезоната:
Пролет/Есен

Слични понуди