1 Доводното 1 Штекер Течен LGP Гас Мерач Регулатор на Притисок Зелена

1 Доводното 1 Штекер Течен LGP Гас Мерач Регулатор на Притисок Зелена

DEN 603.00
-16 %
DEN 718.56

Тековен

Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ние само брод да се потврди цел адреси.6 M⊃3;/H Затворени Притисок Работи Tenperature -20~80°C Тема Големина 21.6 mm/1/2 PT Штекер Надворешен Дијаметар 10мм / 0. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Контрола на протокот на гас и намалување на притисокот за апарати за дома, или за ресторан, хотел шпорет. Се применуваат за течен или природен гас.39" Вкупната Големина 145. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.5 x 83 x 65mm / 5.
Име на производ Гас Регулаторот Материјал Метал Главната Боја Зелена Влезот Дупка Притисок 30-1560kpa Штекер Дупка Притисок 2. Навој тип е лесно да се инсталира.


Останатите карактеристики

Притисок:
Низок Притисок
моќност:
пневматски
Структура:
Контрола
Температура на Медиумите:
Нормална Температура
Медиуми:
Гас
Standard or Nonstandard:
Стандард

Слични понуди