1 BUC ЗА MOTO GUZZI V7 КЛАСИЧЕН 750 2008 2009 2010 2011 2012 2013 НЕВАДА 750 CNC Лебди Предни Диск Сопирачки Роторот диск сопирачки

1 BUC ЗА MOTO GUZZI V7 КЛАСИЧЕН 750 2008 2009 2010 2011 2012 2013 НЕВАДА 750 CNC Лебди Предни Диск Сопирачки

DEN 4084.00
-17 %
DEN 4920.00

Тековен


Опис на производот Тема : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : 420 нерѓосувачки челик. Високо Квалитетен материјал. Дупчиња роторот обезбедува вода и кал се разделија брзо кога сопирање Бои : ЦРНА и ЗЛАТНА Завртки дупка : 6 Димензија : Надворешниот Дијаметар : 32 CM Диск Дебелина : 0.5 CM Fitment :
BREVA
750
03-07
ПРЕД - L
НЕВАДА
750
03-07
ПРЕД - L
НЕВАДА
750
12-13
ПРЕД - L
V7 КЛАСИЧЕН
750
08-13
ПРЕД - L
V7 II RACER ABS
750
15
ПРЕД - L
V7 II ПОСЕБНИ ABS
750
15
ПРЕД - L
V7 II КАМЕН ABS
750
15
ПРЕД - L
V7 ТРКАЧ
750
10-14
ПРЕД - L
V7 ПОСЕБНИ
750
12-14
ПРЕД - L
V7 КАМЕН
750
12-14
ПРЕД - L Пакет се Вклучени : 1 BUC x Предни Диск Сопирачки Роторот.


Останатите карактеристики

боја:
Злато, Црна
Бренд Име:
ARASHI
Специјални Функции:
предни диск сопирачки
Објектот Дијаметар:
32cm
Материјал Тип:
AISI 420
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Година:
2008-2013
Објектот Ширина:
000inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Висина:
0.5cm
Објектот Тежина:
1.8kg
Објектот Должина:
000inch
Име На Модел:
DBS1014W
Модел:
DBS1014W
Fitment:
12-13 НЕВАДА 750;08-13 V7 КЛАСИЧЕН 750
боја:
Злато и црна

Слични понуди