2018 Нови Пристигнување Секси V Деколте, Црна Чипка Пром Фустани Кат Должина Шпагети Ремени Облека де Соаре Сирена Матурска Gown

2018 Нови Пристигнување Секси V Деколте, Црна Чипка Пром Фустани Кат Должина Шпагети Ремени Облека де Соаре

DEN 5376.00
-20 %
DEN 6720.00

Тековен


Надворешниот Нога : Мерка од стринг/лента околу вашата половината на подот.com
DHL
Високото
За 3-4 работни дена по испорака
www. Ние не само што може да се направи стандардна големина се облекуваат, но, исто така, може да се направи според вашите сопствени мерења.
Арм Должина : Мерка од вашиот рамо до зглобовите.за години и ние имаме свои професионални и искусни работниот тим , Дизајн Елита,Професионална Шема Маркер ,Seamstresses······ Купи од нас , ќе добие 1)Професионална и enthusiasatic услуги на клиентите ; 2)Брзо ракување со времето на својата цел; 3)Безбеден и брз меѓународен превозот; 4)Високо квалитетен производ со разумна цена; 5)Темелна По продажба на услуги на клиентите; 6)Попуст од цената за редовно клиентите .
Напорна работа , само за вашиот совршен големиот ден !
Ова е стил на многу доброто фустан.
Хип : Земете мерење околу колковите во потполност точка, се земе предвид колку далеку надолу од половината дека сте мерење. Големина на табелата
Ве молиме изберете ја вашата големина
Како Да Се Измери
Рамо до подот Висина : Мерка од вашиот рамо до подот. Вистински стоки ќе бидат 95% се исти со фотографијата. 7) ОЕМ се Достапни, Купувачите Labels Прифати. Обликот е супер.
Повратни информации
Ние сме многу среќни да работи за вас, и сите наши напори се со цел да се добие повеќе и повеќе подобри услуги за поддршка на вашите потреби во фустани или бизнис.


Останатите карактеристики

боја:
Сина, Златна, Зелена, Боја На Слонова Коска, Розова, Виолетова, Црвена, Сребрена, Бела, Жолта, Шампањ
НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14W, 16, 16W
Повод:
Матурска
Тип На Објект:
Пром Фустани
Број На Модел На:
DQ8A5014-3
Моден Елемент:
Контраст Боја
Вграден Градник:
Yes
Бренд Име:
Suruimei
Декорација:
Чипка
Воз:
Никој
Материјал:
Полиестер
Половината:
Природни
Вистински Слики:
Yes
Силуета:
Труба / Сирена
Sleeve Стил:
Шпагети Рака
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Ткаенина Тип:
tulle
Деколте:
V Деколте
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
боја:
Исто како picuture или факултативна
Големина:
Standard or Custom Made
Место на Потекло:
Jiangsu Кина (Копно)
Специјални Забелешки:
Плус Големина/ Итна Нарачате Ве Молиме Контактирајте Со Нас

Слични понуди