Бесплатен превозот 1000pcs СМД 3528 1210 Жолти LED Диоди Супер светло 3258 SMD Жолти LED

Бесплатен превозот 1000pcs СМД 3528 1210 Жолти LED Диоди Супер светло 3258 SMD Жолти LED

DEN 1331.00
-6 %
DEN 1416.00

Тековен

Ние ќе ја испрати на предмети со 2-5days еднаш на плаќање е потврдено од страна на системот.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или нашите предмети или услуга , ве молиме слободно контактирајте со нас, прво пред да остави негативни повратни информации .
ПРЕВОЗОТ
1. Купувачите треба да се обрне на товарни назад во Кина, ако проблеми твое .) и пост сервис се дадени за превозот.9
• Напон : 2.Aliexpress поддржува Виза , Boleto , Master Card ,Маестро Дебитна Картичка ,Western Union,Webmoney,QIWI и преведување преку банка.За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас, ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги .
од друга страна, ако проблемот не е наш, ние ќе го плати превозот надомест.4 V
• Тековна : 20 MA
Услуга На Клиентите
ПЛАЌАЊЕ
1.Ако сеуште имате било какви прашања за плаќање, ве молиме слободно контактирајте со нас слободно .
ПОВРАТНИ информации
1.Било какво барање за да се добие надоместок ,ве молиме да ги испратите назад предмети назад кон нас.Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.
Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите .
Ве молиме да обрнете внимание : Цел помалку од 7 не ќе имаат следење на број, но вие ќе добиете предмети за сигурни,
ве молиме контактирајте со нас за да добиете рефундација или навредуваат ако не се добие во рок од 60 работни денови . Работно време : (UTC+8) 8 : 45-12 : 00 часот; 13 : 00-22 : 00 часот . Секој увоз на Даноците не се вклучени во превозот надомест, купувачи се одговорни за царинските давачки кога тоа се случило .


Останатите карактеристики

Број На Модел На:
3528
Пакет Тип:
Surface Mount
is_customized:
Yes
Тип:
LED
Бренд Име:
custom-souring
Max. Напред Напон:
2.4
Состојба:
Нови
квалитет:
A
MOQ:
1000

Слични понуди