2/3 Начин Страна Push Pull Операција Пневматски Електромагнетниот Вентил 1/4PT

2/3 Начин Страна Push Pull Операција Пневматски Електромагнетниот Вентил 1/4PT

DEN 569.28

Тековен

Име на производ Електромагнетниот Вентил Модел 3 R210 Тип 3 Начин 2 Позиција Материјал Метал Оперативен Притисок од 1,5 ~ 8 kgf/cm⊃2; Порта со Дијаметар од Воздух Влезот=Воздух Излезот=Издувните=13mm / 1/4"PT Вкупната Големина (Прибл.) 9 x 3.5 x 2.1 см / 3,5" x 1.4" x 0.8" (L * W * T) Боја Бела, Црна


Останатите карактеристики

Структура:
Контрола
Материјал:
сите
Притисок:
сите
моќност:
сите

Слични понуди