1PC Убава кула дизајн топката точка пенкало топката пенкало со цвет форма Деца пенкало подарок трговија на Големо цена(tt-1214)

1PC Убава кула дизајн топката точка пенкало топката пенкало со цвет форма Деца пенкало подарок трговија на

DEN 47.00
-18 %
DEN 57.60

Тековен


Карактеристики : Сосема Нов и МНОГУ добар Квалитет.
Повратни информации
1.
Ви благодариме за вашето време! Добредојдовте да ја посетите повторно!
.), Ако нема држава во ред, ќе испрати случаен микс.Ние не ја прифати неутрални или лоши повратни информации, ако имате било какви прашања,pls контакт со мене прво, ние ќе се обидеме најдобро да се реши проблемот добро. pls чекаат трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време.
(2) Можеме да покажуваат помал износ во фактурата, но ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Превозот
1. Ако имате други Барања(вклучувајќи го и Превозот на трошоците итн.
Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.
Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог. Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби. Ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек. Убава клип форма топката пен
Спецификации :
Големина : 14cm
рефил : 0. Ако поради погрешна адреса, ние не товар на одговорност.
Напомена :
(1) по Случаен избор боја ИЛИ дизајни на испорака.Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот. Понекогаш поради лошите временски услови или губење на време во царинската царинење. Ако имате било какви прашања за производите што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и да бидете задоволни. Нормално, тоа трае 25-60 работни дена за пристигнување од Кина, Воздухот Mail. Предмети ќе биде предаден во рок од 3-5 дена по вашата исплата.
Политика На Враќање
Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза или наплата.


Останатите карактеристики

боја:
случаен 1PC
Тип:
Ballpoint Пен
Број На Модел На:
tt-1214
Пишување Точка:
0.5 mm
Бренд Име:
GANSSIA
Употреба:
Office & Училиште Перо
Erasable Или Не:
No
Новина:
Yes
Материјал:
Пластични

Слични понуди