YJZT 14*8.7 CM Автомобил Налепница со Задебелени букви се Црвени Decals Предупредување Возила Опремени Со GPS Techonology ПВЦ Ц1-3079

YJZT 14*8.7 CM Автомобил Налепница со Задебелени букви се Црвени Decals Предупредување Возила Опремени Со GPS

DEN 51.00
-40 %
DEN 84.48

Тековен


YJZT 14*8.7 CM Автомобил Налепница со Задебелени букви се Црвени Decals Предупредување Возила Опремени Со GPS Techonology ПВЦ Ц1-3079
Превозот :
1. Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус. Кина Пост Регистрирани Воздух Mail.Превозот време за време на Одмор или Прилагодено Сезона би можело да биде подолго од вообичаеното време. Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување.( Кога купувачот наредби за помалку од $7. Ние ќе ја испрати на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус. Тоа не е на кој било друг веб-сајт може да барањето на следење на информации. Генерално може да достигне 20 до 60 дена.)
Гаранција :
1.100% гаранции нови добра со добра состојба .
2. Ако не сте задоволни со вашиот објектот, ве Молиме контактирајте со нас пред да го оставите лош повратни информации или да направи проблем, што не е корисно и пријателски.
3. Враќање и промена е сега на располагање. Купувачот треба да се грижи врати превозот надомест. И ве молиме контактирајте со нас прво кога ќе сакате да го вратите или промена.
4.Ве молиме потврдете го доставува ПОБРЗО кога ќе го добиете вашиот парцела. Ако сè уште ништо не се врти додека проценето време ве молиме да ни побара продолжување на време : )
За Нас :
1. Се фокусира на автомобил налепници


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Налепници
Објектот Дијаметар:
0cm
Модел:
ОЕМ
Објектот Должина:
0cm
Објектот Ширина:
14cm
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
категорија:
Налепници
Објектот Висина:
8.7cm
Име На Модел:
С1-3079
Тип:
Лепак Налепница
дизајн:
зборови
Пакување:
Не Се Пакувани
Налепница Сместување:
Целото Тело
is_customized:
Yes
Бренд Име:
YJZT
Материјал Тип:
ПВЦ

Слични понуди