25pcs Антички Сребрен Алуминиум Лав Шарм Приврзоци За Нараквица Ѓердан Накит Одлуки DIY Handmand Занает 18x29mm

25pcs Антички Сребрен Алуминиум Лав Шарм Приврзоци За Нараквица Ѓердан Накит Одлуки DIY Handmand Занает 18x29mm

DEN 256.80

Тековен

Опис
Состојба : Нова
Материјал : Алуминиумски
Облик : лав
Количина : 25 компјутери/многу
Боја : антички сребрен
Големина : 18x29mm
Тежина : 2.9 g/pc
Големината беше мерена со рака , може да имаш мала грешка , ве молиме не цел ако ви се грижи за малку грешка .
Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи. Производите Се Прикаже : Плаќање
1. Откако ќе поставите цел,кликнете на копчето"плати сега"за да заврши плаќање. 2. Начин на плаќање : Visa Master Card,Western Union,Qiwi,Web Money,Beleto и Банкарски трансфер. Пратката 1. Сите нарачки ќе бидат испратени во 2-7 дена по вашата исплата потврди 2.Pls двојно проверете вашиот превозот адреса, кога ќе се плати за нарачката. Pls имајте на ум дека превозот адреса е многу тешко да се промени кога цел да се испраќаат надвор. 3.Понекогаш парцела можеби малку доцнење поради строгите обичај, и локален настан,лошите временски услови,итн. Повратни информации 1. Ако примите како и нашите производи и услуги,позитивно feeback е многу ценет и благодарност за вашата љубезност поддршка. 2.Сите нашите понуди се одликува со 100% задоволство гаранција,ако поради некоја причина не сте задоволни ,ве Молиме контактирајте со нас пред да ја напушти која и негативни повратни информации,тоа е нашата задоволство да ви помогне да ги реши сите проблеми на најдобар начин.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. Вашето задоволство, нашите извршување!


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Бренд Име:
SalaWendy
Шарм Тип:
Животни
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
LY489
Материјал:
Легура
Позлата Боја:
антички сребрен
Големина:
18x29mm
Тежина:
2.9g/pc
Обликот:
Лав

Слични понуди