Бесплатен Превозот 10PCS нови оригинални чип микроконтролерски HT46R47 линија шпорет НАТОПИ YF0913

Бесплатен Превозот 10PCS нови оригинални чип микроконтролерски HT46R47 линија шпорет НАТОПИ YF0913

DEN 498.72

Тековен

Почитувани Купувачи : Ако не се најде вашите делови во нашата продавница или Aliexpress. Ве молиме контактирајте со нас за истрага ,ние може да го цитирам и созд линк за вас . Ние се Уште имаат премногу делови(Голем Инвентар) ,не може да Испратите сите делови. Исто така, може да кликнете ,за брзи одговори. Топло rgds -
Добредојдовте!! Ако сакате да се купи повеќе од еден производи!
Можете да Кликнете
Повеќе квантитет ќе Ги купите, повеќе попуст ќе добиете!
Можете да изберете изразат превозот услуга ако ви треба item многу итно!!
Ако сакате да добиете повеќе informationes на овој дел,како што се dasheet, datecode,pcakaged,бренд и така натаму! Ве молиме контактирајте со нас!
-


Останатите карактеристики

Бренд Име:
YUFO-IC
Состојба:
Нови
Напон:
datesheet
Моќ Дисипација:
datesheet
Температурата На Работа:
datesheet
Број На Модел На:
Наслов
is_customized:
Yes
Тип:
datesheet
Примена:
datesheet

Слични понуди