Avenger Мотоцикл nanyuan 3D модели DIY ласерско сечење автомобил модел образовни diy играчки Сложувалка DIY Метал забава за деца подарок

Avenger Мотоцикл nanyuan 3D модели DIY ласерско сечење автомобил модел образовни diy играчки Сложувалка DIY

DEN 496.00
-30 %
DEN 708.00

Тековен


Превозот Информации
1. Ве молиме БЕЗ Негативни Повратни информации или СЛУЧАЈ. Ве молиме да бидете трпеливи за да се заврши модел, ако вие не може да го реши проблемот, на крај, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви покаже монтажа vedio.


Останатите карактеристики

Стил:
Умен одбор/мозаик
Бренд Име:
OURDNS
Возраст Опсег:
> 8 години,12-15 Години,Grownups,8-11 Години
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
I22203
Предупредување:
бидете внимателни на рабови
Загатка Стил:
3D Загатка
Материјал:
Метал
Материјал:
Метал
Употреба:
мозаик, сложувалка
Вид:
3D DIY Играчки
Модел:
метал DIY модел
Големина:
12.8*4.3*6.2 cm
Име:
Avenger Мотоцикл 3D загатка метал

Слични понуди