INSTANTARTS Мода за Мажи Гума Флип Апостолки 2018 Лето Не се лизга Влечки Машки Носат-отпор Печатени Шари Човек Плажа Сандали

INSTANTARTS Мода за Мажи Гума Флип Апостолки 2018 Лето Не се лизга Влечки Машки Носат-отпор Печатени Шари Човек

DEN 530.00
-35 %
DEN 815.52

Тековен

04 - се разбира,ние исто така може да брод надвор со epacket на другите земји,обично тоа треба да додадете некои пари,ве молиме контактирајте со нас. 02-ве Молиме да се измери вашата нога и да се споредат ногата должина со големина на табелата на нашата phoro. 03 - Ако ја врати стоката,треба да се обрне враќање товар и ни даде патеката број. 02 - ве Молиме да заврши на плаќање во рок од 5 дена откако ќе го поставите цел. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.(празници може да биде продолжен) 04 - стоката ќе се дојде до вас во 10-50 работни дена зависи од превозот начини,дестинација и други фактори. 03-За превозот,обично ние брод надвор со epacket бесплатен превозот за НАС,RU,велика БРИТАНИЈА,СР,Ca,Au. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. 02 - Ако не сте задоволни со стока кога ќе примите тоа,ве молиме контактирајте со нас и reture тоа во рок од 7 дена за замена или пари назад.ве молиме во вид преовладува.ви благодариме; 03-Поради различни методи за мерење,грешка е дозволено, нормално во 0.
Ве молиме Имајте во предвид : 01-Pls се обрне повеќе внимание на оваа информација дека нашата фабрика користат двојна големина , како што се : ви цел САД големина 7 ,9,11,ние ќе го испрати во САД големина 8,10,12. 04 - Додадете ни ја вашата омилена продавница листа,се повеќе се изненади и попуст. 05 - Ако стоката се уште на патот и купувањето заштитна време ќе биде завршена,ве молиме контактирајте со нас да се прошири за вас.
За Плаќање и Испорака 01 - во Моментов,што може да се плати со Boleto,Виза,Мастеркард,QIWI,Western Union,Маестро дебитна картичка,Web Money,Зачувам и Банкарски Трансфер.


Останатите карактеристики

Чевли Големина:
7, 8, 9, 10, 11, 12
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Влечки
Outsole Материјал:
ЕВА
Број На Модел На:
AB
Бренд Име:
instantarts
Пета Висина:
Станот (≤1cm)
Сезоната:
Лето
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент:
Шиење
Обвивка Материјал:
Синтетички
Insole Материјал:
ЕВА
Чевли Тип:
Флип Апостолки
Шаблон Тип:
Памучен ткаенина на карета
Применливи место:
надвор
Горниот Материјал:
Синтетички
Објектот:
Мажите лето флип апостолки
Тип:
Мажите гума флип-апостолки
Големина:
Please according to our size chart
Функција:
удобна,лесна тежина,Не се лизга,погоден за носене
Име:
мрачно печати дизајни флип апостолки
боја:
Како се покаже слика
Pls note1:
Може да се прилагоди било слики на чевли
Pls note2:
Добредојдовте пад на превозот и wholesales
feature1:
не се лизга машки влечки
feature2:
лето flipflops hombre

Слични понуди