Автоматско мали вакуум храна sealer пакување машина семејство трошоци вакуум запечатување опрема

Автоматско мали вакуум храна sealer пакување машина семејство трошоци вакуум запечатување опрема

DEN 2352.00

Тековен

Може да се користи за медицина, електроника, визуелни ефекти, камера, прекривки облека, антиквитети,овошје,чај и месо итн видови на работи. Тоа би можело да се печат пластична кеса, сложени прехранбени кеси, и алуминиумски фолии и кеси. По вакуум амбалажа, тоа би можело да биде ефективен во свежа, moistureproof, да изгние отпор, ' рѓа заштита, спречување на загадувањето, анти-оксидација и вакуум стерилизирање.Ние ќе ви помогнат да се заврши цел и да даде соодветни мерки за компензација на
4.ако постојат некои проблеми со стоки и транспорт.
Знак за известување :
1.


Останатите карактеристики

сертификација:
EMF,УЛ,EMC,RoHS,АДС,CE,UR,САШО,ГШ,LFGB,БЛАГАЈНИЧКИТЕ
Бренд Име:
ZFTOPA
Запечатување Должина:
28cm
Извор На Енергија:
Електричен
Тип:
Застане / Табела
Број На Модел На:
храна Вакуум sealer
Име:
вакуум sealer
Напон:
220v
моќност:
180W
Вакуум време:
Дигитални поставување/ автоматска контрола/ прилагодлив
Вакуум граница:
0.035 mpa
Големина:
380*140*70mm
Тежина:
2.5kg

Слични понуди