Нови ЧУДНИ Одбор w/ Кабел За Lenovo Ideapad 100 Серија,P/N NS-A681

Нови ЧУДНИ Одбор w/ Кабел За Lenovo Ideapad 100 Серија,P/N NS-A681

DEN 480.00

Тековен


Nont : превозот од Сингапур Пост многу бавно .Ако ви треба Брз превозот,контактирајте со нас.Ние обично ја пратите пратката од страна на Кина Пост Воздух Mail или Сингапур Пост.Опис име на Производ : ЧУДНИ Одбор Дел Број # : ОЕМ Состојба : Нова Гаранција : 60-дена Модел се Користи во : IDEAPAD 100 ! ( Ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате ако сте сигурни за компатибилност !) Пакетот вклучува : 1pc ЧУДНИ Одбор Напомена : проверете го нашиот aliexpress фото внимателно, бидејќи ќе примите објект токму како што нашите aliexpress слика, а клиентот е одговорен за нарачување на точни лаптоп делови. ние ќе го испратите на следење на број по испрати,повеќето земја ќе пристигне парцела во 12-35 работни дена.
Превозот И Ракувањето Со
1.Товарни е евтин ,ние можеме да брод од Сингапур Пост. ние можеме да брод на објекти за целиот свет.
Меѓународни Купувачот ве Молиме Имајте во предвид :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Повратни информации
Позитивни Повратни информации е многу важна за нас. DHL, ,EMS ,Кина Пост Воздух Mail .


Останатите карактеристики

Должина на кабел:
10pin, 8pin
Број На Модел На:
NS-A681
Бренд Име:
ZMUK
Тип:
Кабел Адаптер
Производи Статус:
Акции
Пакет:
No

Слични понуди