200pcs Пролет Стил Печење Брусница Колачиња Кутија за Пакување Кутија за Nougat Macaron Бисквити Жолчка Јасни Подарок Кутија wen5579

200pcs Пролет Стил Печење Брусница Колачиња Кутија за Пакување Кутија за Nougat Macaron Бисквити Жолчка Јасни

DEN 5568.00

Тековен


Производ : Свадба Macaron кутии
Материјал : Картон
Напишани зборови : "Толку слатка"/ "РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ"
Големина на : 21.5*6.5*4.5 cm
Тежина : 25g


Останатите карактеристики

боја:
толку слатка, рачно изработени, се меша стил
Повод:
Партија
Број на Компјутери:
200pcs
is_customized:
No
Шема:
Цвет
Материјал:
Картон
Број На Модел На:
wen5579

Слични понуди