Сребрени Нараквици за Жени Мажи 8 Инчен Плоштад Кутија Синџир Хривнија Геометриски Алка 925 Сребрен Накит Синџир Wristband Pulseras

Сребрени Нараквици за Жени Мажи 8 Инчен Плоштад Кутија Синџир Хривнија Геометриски Алка 925 Сребрен Накит Синџир

DEN 153.00
-20 %
DEN 191.04

Тековен


Опис На Производот :
Состојба : 100% Сосема Нов
Метал : Сребро.
Големина на Бразлетна : 8 Инчен
Тежина : 32g
Количина : 1 Buc
Пакет : Opp Кеси
Пол : Жени,Девојки,Дами,Маж,Мажи,Момчиња
Еколошки Стандарди : Никел, Олово, Кадмиум слободни
Облечен Повод : Лице, Работа, Годишнина, Свадба
Подароци За : Роденден,Денот на Вљубените,Мајка Ден,Божиќ Ден и Др.

Капка Превозот И Испорака Услови
1> Ние ќе не вклучуваат фактурата во пакет или надвор од пакетот за било какви информации;
2> Ние ја имаме објекти во парк, сите објекти ќе биде предаден во рок од 48 часа;
3> Цел value >150 $, ние ќе ги искористиме на курирската служба dhl/ EMS слободни;
4> цел ќе биде предаден во рок од 48 часа по потврди плаќањето;
Политика На Враќање& 100% Гаранција
Charm House е накит снабдувач секогаш снабдување со висок квалитет мода накит на светот.
Ние обезбеди 15 дена се врати услуга за проблеми со квалитетот.
Ние ќе ги провери предмети пред превозот, ако стварта е оштетена за време на транзит, или ако најдете било какви проблеми со квалитетот, ве молиме контактирајте со нас во рок од 15 дена по приемот, ние ќе испрати сте нов производ или враќање на плаќање;


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Унисекс
Метали Тип:
Сребро.
Синџир Тип:
Извртени Сингапур Синџир
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Бренд Име:
charmhouse
Обликотшема:
Геометриски
Поставување Тип:
Никој
Стил:
Симпатична/Романтичен
Број На Модел На:
HMKNH124
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Место на Потекло:
Guangdong, Кина
Метали Тип:
Сребро.
Облечен Прилики:
Работи,Свадба,Забава,Годишнина,Подароци
Големина на Хривнија:
8 инчен
Тежина:
32 g

Слични понуди