Бесплатен Превозот 20PCS нови увоз triac SANREX T3D6F YF0913

Бесплатен Превозот 20PCS нови увоз triac SANREX T3D6F YF0913

DEN 998.40

Тековен

Почитувани Купувачи : Ако не се најде вашите делови во нашата продавница или Aliexpress. Ве молиме контактирајте со нас за истрага ,ние може да го цитирам и созд линк за вас . Ние се Уште имаат премногу делови(Голем Инвентар) ,не може да Испратите сите делови. Исто така, може да кликнете ,за брзи одговори. Топло rgds -
Добредојдовте!! Ако сакате да се купи повеќе од еден производи!
Можете да Кликнете
Повеќе квантитет ќе Ги купите, повеќе попуст ќе добиете!
Можете да изберете изразат превозот услуга ако ви треба item многу итно!!
Ако сакате да добиете повеќе informationes на овој дел,како што се dasheet, datecode,pcakaged,бренд и така натаму! Ве молиме контактирајте со нас!
-


Останатите карактеристики

Температурата На Работа:
datesheet
Напон:
datesheet
Моќ Дисипација:
datesheet
Состојба:
Нови
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
Наслов
Бренд Име:
YUFO-IC
Тип:
datesheet
Примена:
datesheet

Слични понуди