50pcs/многу Шарени дамка лента свадба стап Мешана боја свадба прачки Со злато Ѕвона за свадба декорација

50pcs/многу Шарени дамка лента свадба стап Мешана боја свадба прачки Со злато Ѕвона за свадба декорација

DEN 1002.00
-5 %
DEN 1055.04

Тековен


50pcs/многу Шарени дамка лента свадба стап Мешана боја свадба прачки Со злато Ѕвона за свадба декорација
Должина на Стап : 30cm
Дијаметар на Стап : 5mm
Должина на Лентата : 60cm ( пред да не се врзуваат)
Ширина на Лента : 1.5 cm
Имаме многу различни стилови на оваа Лента прачки , pls изберете стилови, од (стил A ,B ,C ,D,E,F,G,H,I,J,K ) .
Сите стилови и бои не се погодни за вас , без проблем .Combin боја со себеси
Само нека знае colou Не дека ќе prefered , па ние ќе го направи свадба прачки исти како вашите потреби .


Останатите карактеристики

Производ Класификација:
Streamers
Број На Модел На:
стил D
is_customized:
Yes
Бренд Име:
IVINLA
Материјал:
лента прачки
Повод:
Свадба & Ангажман,Свадба
Боја:
пинк бела панделка прачки

Слични понуди