1/2 DN10 Заварување санитарни земање вентил СВ 304, од не ' Рѓосувачки челик земање на вентил,

1/2 DN10 Заварување санитарни земање вентил СВ 304, од не ' Рѓосувачки челик земање на вентил,

DEN 1200.00

Тековен


ЗАБЕЛЕШКА ако е потребно, може да се консултираат на продавачот, како и доколку треба да биде во можност да се справи со duckbill и се јавите на продавачот. Превозот до вистинската цена, повеќе назад, помалку се пополни. 316 L цени, исто така, контактирајте со продавачот
Име на производ : навој за земање вентил
Конекција : навој , бајонет врска
Калибар : DN10-DN32
Материјал : не ' Рѓосувачки челик 304 316 L
Препорачаните производи : Навој Пеперутка
Бренд
YUY
Модел
YUY-QY
Производ Алијас
Вентил Делови
Опсегот
Нашите производи се широко се користи во индустриски области млечни производи, пиво , прехранбената, фармацевтската , пијалоци, козметика и хемиски
Стандард
Германски стандард
Тип
Пилот
Притисок опсег
Притисок
Врска
Заварување , кои се провира , брзо
Материјал
Нерѓосувачки челик
Спецификација
DN10-19


Останатите карактеристики

Притисок:
Низок Притисок
моќност:
упатство
Температура на Медиумите:
висока температура
Број На Модел На:
yuy-qy
Медиуми:
Вода
Бренд Име:
WORTHINGTON
Порт Големина:
1/2 DN10
Standard or Nonstandard:
Стандард
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Структура:
примерок
is_customized:
Yes

Слични понуди