200Pcs/Пакет DIY Лигите Овошје/Цвет/Тесто/Животинско Парчиња За Ноктите Уметност Совети/Лигите Материјали Додатоци Lizun Играчка Дете

200Pcs/Пакет DIY Лигите Овошје/Цвет/Тесто/Животинско Парчиња За Ноктите Уметност Совети/Лигите Материјали Додатоци

DEN 55.00
-5 %
DEN 58.08

Тековен


200 Pcs/Пакет DIY Лигите Овошје/Цвет/Тесто/Животинско Парчиња За Ноктите Уметност Совети/Лигите Материјали Додатоци Lizun Играчка Дете
Специфики : Способност да се развијат : интелектуалниот развој, hands-on
Применливи возраст : > 3 години
Направен од висок квалитет, мала тежина и преносни.
Одлично за подарок кутија пополнување, стаклени шишиња DIY, Ноктите Уметност Совети, Silme DIY Додатоци
Тип : Овошје/Цвет/Тесто/Animal/Срце
Карактеристики : DIY Лигите Додатоци/ Ноктите Уметност Совети
Големина : 5mm Материјал : Пластични/Смола Количина : 300 Pcs/Пакет Пакет : OPP вреќа
Пакет се вклучени :
200 Pcs/Пакет Лигите Додатоци


Останатите карактеристики

Plasticine Боја Број:
Полна Боја
Тип:
Plasticine Алатка/Мувла
Пол:
Унисекс
Износот на бојата plasticine:
Полна Боја
Предупредување:
не се јадат
Бренд Име:
TOFOCO
Возраст Опсег:
> 3 години
Број На Модел На:
tfl130fill
Тип:
Овошје, сливи, колачи, животни, љубов срцето
Количина:
1 Торба на 200 Парчиња
Фракција:
DIY Лигите Додатоци/ Ноктите Уметност Совети

Слични понуди