Моден Celmia Круг Вратот Џебови Асиметрични Полите Pullover Блуза Женски Есен Секси Основните Секојдневен Стилски Елегантен Партија Кошула Врвот

Моден Celmia Круг Вратот Џебови Асиметрични Полите Pullover Блуза Женски Есен Секси Основните Секојдневен Стилски

DEN 497.00
-35 %
DEN 765.12

Тековен


Материјал : 95%Полиестер+5%Spandex
Тип : Блуза
Боја : Мока,Сива,Армија Зелено,Црвено Вино
Пакет содржи : 1 Блуза
Производ Детали :
-Лабава Верзија
-О Вратот
-Џебови
-Цврсти Шема
Вниманието :
1.Реалниот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Слики Како Различни Компјутери Екранот.Претпазливост, Ако Чување,Ви Благодариме.
2.Таму Може да Биде Прирачник за Мерење 1-3 см Грешка.Се Извинуваме За Сите Непријатности.
3.Ве Молиме Преовладуваат На Реалниот Објект, Модел Слики За Повикување Само.


Останатите карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Бренд Име:
Celmia
Материјал:
Полиестер,Spandex
Облека Должина:
Редовни
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Ткаени
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Декорација:
Џебови
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
жените блуза
Пол:
Жените
Големина тип:
Плус Големина S-5XL

Слични понуди