Emoshire 0.5 mm Nib Слободни Refills Канцеларија Училиште Пишување на Врвот Бренд Бамбус Дизајн Златна Roller Ball Пенкало Луксузни Ballpoint Пенкало P342

Emoshire 0.5 mm Nib Слободни Refills Канцеларија Училиште Пишување на Врвот Бренд Бамбус Дизајн Златна Roller

DEN 538.00
-34 %
DEN 815.52

Тековен

Политика на враќање Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза. Повратни информации 1. Ве молиме помогнете ни остави позитивен фидбек ако уживате во нашиот квалитет и услуга. Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања во врска со вашата нарачка. Eevrything може да се реши совршено со одлична комуникација. Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по вашата исплата потврди. Понекогаш тоа е побрзо, а понекогаш не. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативен или неутрален повратни информации.Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за испорака е 100% точен за вашата нарачка. Ве молиме да плаќаат екстра поголемо внимание на ова. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. Ние и ветуваме да се обидуваме се потрудиме да ви излезат. Вашата позитивни повратни информации е навистина значаен за нас. Ве молиме да го потврдите приемот на производи откако ќе ја добиете вашата цел. Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време.5 mm Nib Слободни Refills Канцеларија Училиште Пишување на Врвот Бренд Бамбус Дизајн Златна Roller Ball Пенкало Луксузни Ballpoint Пенкало P342
Топло Совети : 1pcs Dropshipping за сите земји , Оригинални Слики Предвидени за СЛОБОДНИ
Превозот 1.


Останатите карактеристики

Тип:
Ballpoint Пен
Бренд Име:
Emoshire
Пишување Точка:
0.5 mm
Употреба:
Office & Училиште Перо
Број На Модел На:
P342
Erasable Или Не:
No
Новина:
Yes
Материјал:
Бакар
ТРГОВИЈА НА ГОЛЕМО&МАЛО:
1pc Dropshipping
Ballpoint Пенкало Тип:
Ballpoint Пенкало Roller Ball Подарок Pen Пенкало
Број На Модел На:
Ballpoint Пенкало Roller Ball Подарок Pen Пенкало
Промотивни Пен:
Yes
is_customized:
YES
Употреба:
Канцеларијата За Пишување, Пишување Училиште
Прилики 1:
Рекламирање, Промоција, Деловни Подароци, Фестивали
Прилики 2:
Роденден, Свадба, Награди, Спомен, Годишнина
Прилики 3:
Прослави, Свеченото Отворање, Односи Со Јавноста
ОЕМ:
ДА, прилагодено лого на располагање

Слични понуди