Пионер Кампот 2-pack промовирање на Tshirt мажите бренд-облека краток ракав цврст т-маица машки секојдневен tshirt мода mens

Пионер Кампот 2-pack промовирање на Tshirt мажите бренд-облека краток ракав цврст т-маица машки секојдневен

DEN 789.00
-49 %
DEN 1547.04

Тековен


Answer : ___________________________ Note : Ние продаваме АЗИЈА ГОЛЕМИНА.Тоа е околу 1-2 големина ПОМАЛА од САД,велика БРИТАНИЈА,АУ,ЕУ големина.Ве молиме, изберете ја големината според нашите големина форма.Сите димензии ние
лично се мери и реалноста се обиде. Кога ќе го поставите цел ве молиме живее порака со вашата тежина (KG/LB) и висина(CM/IN) .Ние ќе ви помогнеме
можете да ја потврдите големина.Ви благодариме! Големина Информации Азија Големина Биста рамо должина на ракав CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН S 94.00 37.01 41.50 16.34 64 25.20 20.00 7.87 М 98.00 38.58 42.50 16.73 66 25.98 20.50 8.07 L 102.00 40.16 44.00 17.32 68 26.77 21.00 8.27 XL 106.00 41.73 45.50 17.91 70 27.56 21.50 8.46 XXL 110.00 43.31 47.00 18.50 72 28.35 22.00 8.66 XXXL 114.00 44.88 48.50 19.09 74 29.13 22.50 8.86 XXXXL 118.00 46.46 49.50 19.49 76 29.92 23.00 9.06 Рака мерење ќе има разлики од околу 1-3cm 1inch=2.54 см ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛАТА Губење на килограми 50 55 60 65 70 75 80 85 90 95 100 105 110 Висина
cms 160 M M M L L / / / / / / / / 5'3" Висина
инчи 165 M M M L L XL XL XXL XXXL XXXL XXXL XXXXL XXXXL 5'5" 170 M M M L L XL XL XXL XXXL XXXL XXXL XXXXL XXXXL 5'7' 175 M L L L L XL XL XXL XXXL XXXL XXXL XXXXL XXXXL 5'9" 180 M L L XL XL XL XL XXL XXXL XXXL XXXL XXXXL XXXXL 5'11" 185 L L XL XL XL XXL XXL XXL XXXL XXXL XXXL XXXXL XXXXL 6'1" 190 / / XL XXL XXL XXL XXL XXXL XXXXL XXXXL XXXXL XXXXL XXXXL 6'3" 110 120 130 143 155 165 175 188 200 210 220 230 242 Тежина кг Драг пријател ! Ако не сте сигурни која големина може да се носат . Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ! Мислам дека за купување !
Порака : Можете да не контактирате со оставање порака на Aliexpress Email : [email protected] .нето-VK Група : пребарување "pioneercamp" во VK да ни се придружи во групата. Skype : lbn516 facebook : Пребарување @Pioneer Camp7


Останатите карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Повик
Sleeve Стил:
209001
Материјал:
Памук
Маскирани:
No
Продажба со Pack:
Пакување од 2
Бренд Име:
Пионер Камп
Ткаенина Тип:
Ткаени
Број На Модел На:
209001
Ткаенини:
100%памук
верзија:
Фитнес

Слични понуди