10Pcs/set 160mm Дијамант Игла Датотека Поставите Метал Црвено Стакло Практични Алатки резби во Дрво Занает Lapidary Керамички Сет Алатка Датотеки

10Pcs/set 160mm Дијамант Игла Датотека Поставите Метал Црвено Стакло Практични Алатки резби во Дрво Занает

DEN 431.52

Тековен


10 Pcs/set 160mm Дијамант Игла Датотека Поставите Метал Црвено Стакло Практични Алатки резби во Дрво Занает Lapidary Керамички Сет Алатка Датотеки
Дијамант игла датотеката која е остар, висока цврстина, добри физички својства и отпорност на абење. Широко се користи во мелење, полирање, гравирање, сечење, дупчење, за менување жад, керамика, стакло, стакло, метал, карбид, итн. Широко се користи во различни калапи, модели, дела, ракотворби и други индустрии. спецификација Материјал : позлата emery се Справи со школка во боја : црвена Справи со дијаметар*должина : 4*160mm Количина : 10 PCS Нето тежина : околу 161g Пакет Вклучуваат 10 PCS Дијамант Игла Датотека


Останатите карактеристики

Број На Модел На:
10pcs Игла Датотеки
DIY Материјали:
Металугрија
is_customized:
Yes
Бренд Име:
kaisi
Тип:
Датотеки
Тип:
Ротари Датотеки
Забите тип:
Фино заби
Фино заби:
Двоен-намалување на
Материјал:
дијамант

Слични понуди