автомобилски делови 95953910 серво волан пумпа користи за daewoo AVEO (KLAS,06/06 -) 1.4

автомобилски делови 95953910 серво волан пумпа користи за daewoo AVEO (KLAS,06/06 -) 1.4

DEN 4080.00

Тековен


автомобилски делови 95953910 серво волан пумпа користи за daewoo AVEO (KLAS,06/06 -) 1.4 Објект спецификите
Бренд Име : gzwabo
Тип : серво волан пумпа
Големина : стандард големина
Состојба : нова
ОЕМ БР. : 95953910
За Возило Брендови/Модел : Одговара на Daewoo AVEO (KLAS,06/06 -)1.4
Место на Потекло : Guangdong,Кина
Објектот Слики
Нашите Assemblying Линија
Пакување&Испорака
Пакување Детали : картон или да ги следат потребите на клиентите
Време на испорака : 5~7 дена по плаќање
Нашите Услуги
Ние мислиме дека најважните три нешта се : 1.квалитет;2. по-продажбата на услугата;3.искреност.
Ако сте заинтересирани во нашите производи,ве молиме контактирајте со нас, без никакво двоумење, ние ќе про-
врски, за да обезбедат најдобра услуга.Добредојдовте вашето барање.


Останатите карактеристики

Објектот Висина:
20cm
Материјал Тип:
алуминиум, sintered алуминиум, железо
За Возило Брендови/Модел:
Daewoo
Објектот Должина:
20cm
Бренд Име:
gzwabo
Земја/Регион на Производство:
Кина
Поставување на Возило:
ПРЕД
Објектот Тежина:
2.5kg
Објектот Ширина:
20cm
Производителот Дел Број:
Деведесет и пет милиони девет сто педесет и три илјади девет сто десет

Слични понуди