Нови Доаѓањето на Жените Долго Cheongsam Мода Кинески стил Свила Фустан Елегантен Тенок Qipao Vestido Големина S M L XL XXL XXXL 4XL 23574C

Нови Доаѓањето на Жените Долго Cheongsam Мода Кинески стил Свила Фустан Елегантен Тенок Qipao Vestido Големина

DEN 2411.00
-46 %
DEN 4464.00

ТековенОстанатите карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Краток
Бренд Име:
QIANTANG
Сезоната:
Лето
Декорација:
Копче
Материјал:
Полиестер,Свила
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
кинески стил
Силуета:
Обвивка
Шаблон Тип:
Флорални
Фустани Должина:
Средината На Теле
Деколте:
Мандарински Јака
Половината:
Природни
Број На Модел На:
7339
Материјал:
Свила Полиестер
Големина:
S M L XL XXL XXXL 4XL
боја:
Црвена , темно виолетова
Стил:
cheongsam
Сезоната:
Пролет , Лето , Есен , Зима ,
Б. N:
CHX

Слични понуди