Компатибилен за HP126A 126a CE310A CE311A CE312A CE313A 310a 310 Боја тонер прашок за HP CP1025

Компатибилен за HP126A 126a CE310A CE311A CE312A CE313A 310a 310 Боја тонер прашок за HP CP1025

DEN 866.00
-5 %
DEN 911.52

Тековен


Боја тонер прашок за HP 126 A CE310 A CE311 A CE312 A CE313 A.
Пакетот вклучува :
1 шише х CE310 A 40g црн тонер во прав со чип
1 шише х CE311 A 40g синозелена тонер во прав со чип
1 шише х CE312 A 40g жолта тонер во прав со чип
1 шише х CE313 A 40g магента тонер во прав со чип
Компатибилен за печатач :
HP Laser Jet Pro CP1025/CP1025nw; Pro 100 Боја MFP M175a/M175nw; HP Top Shot Laser Jet Pro Pro M275 MFP


Останатите карактеристики

Тип:
тонер во прав
Компатибилен Бренд:
HP
Применливи Опрема:
Печатач
Обоени:
Yes
Број На Модел На:
126A CE310A CE311A CE312A CE313A
Функција:
Компатибилен

Слични понуди