Lii Ji Вистински Розова Боја Се Виолетови Слатководни Бисер Ориз Форма Барок Бисер 5 Реда Хривнија За Жени Мода Накит

Lii Ji Вистински Розова Боја Се Виолетови Слатководни Бисер Ориз Форма Барок Бисер 5 Реда Хривнија За Жени

DEN 1824.00
-5 %
DEN 1919.52

Тековен


Опис на производот Бренд : Lii Ji Главниот камен : Вистински Слатководни Бисер Должина : 17-18cm,18-19cm,19-20cm Бисер Големина : Приближно 3-4mm,7-8мм,12x16mm Тежина : Види Производ Материјал : Сребрен Позлатен
Најголем дел од Производите се со Бесплатен превозот Ali Express Стандард за Испорака / Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус
Цел
Цел>=$ 10 , Подароци и Бесплатни Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, Ali Express Стандард за Испорака
Цел>=$ 200 , Подароци и Бесплатни Хонгконг DHL
Данок : ние сите ќе изјават мала вредност како подарок или примерок,кој ви помогне да се избегне данок. Голема количина цел може да трае повеќе денови за да го подготви. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот за вас.
Нарачки ќе бидат испорачани во 12-36 часа по уплатата завршен.
3, Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ние во голема мера ќе го ценат кога ќе ни даде пет ѕвезди повратни информации. Ние ќе се обезбеди враќање или замена по добивме вратени производи. Ви благодарам многу!
Lii Ji Накит
. Ние ќе ви обезбеди враќање или замена откако ќе го потврдите.
Лабава монистра ќе имаат 1 сет DIY алатка ( 1 x свила конец, 1x затворач, 1x жица)
Почитувани Купувачи, За било кои причини не сте задоволни со нарачки, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштат повратни информации или отворен спор.
Пакет се Вклучени : 1x производ , 1 накит торба / кутија .Ви благодариме!
1, проблеми со Квалитетот : Ако производите не се исти како нашите опис или скршени во транзит, ве молиме да ги јасно фотографии во 7 дена откако ќе се примени и испрати слики со цел порака.
2, Било други причини : За било какви причини не ви се допаѓа производи, ве молиме контактирајте со нас во рок од 15 дена откако ќе го примиле нарачки, ве молиме бидете сигурни дека производите се во оригиналната состојба и се обврзуваат на превозот цена од себе.


Останатите карактеристики

Должина:
17-18cm, 18-19cm, 19-20cm
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Парична казна
Бренд Име:
Lii Ji
Големина На Бисер:
7-8mm
Certificate Type:
ПЕКИНГ CUG ГЕМ ЦЕНТАР ЗА ТЕСТИРАЊЕ
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Дијаметар:
Види Производ
Повод:
Партија
Сертификат Број:
Никој
Бисер Форма:
Ориз
Страна Камен:
бисер
Главниот Камен:
бисер
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Никој
Број На Модел На:
слатководни бисер
хривнија големина:
За 17-18cm,18-19cm,19-20cm
Вистински Freshwatet Бисер големина:
Околу 3-4mm,7-8мм,12x16mm
боја:
Пинк Виолетова
За бисер:
Бисер имаат физички недостаток.
бисер одделение:
ААА+
бисер сјај:
Многу Nce

Слични понуди