2018 Ultra Light Патка Надолу Јакна Краток Стојат Јака Плус Големина Светлина Тенок Надолу Палта средовечни Секојдневен Outerwear Грб YP0871

2018 Ultra Light Патка Надолу Јакна Краток Стојат Јака Плус Големина Светлина Тенок Надолу Палта средовечни

DEN 1392.00
-49 %
DEN 2728.32

Тековен


2018 Ultra Light Патка Надолу Јакна Краток Стојат Јака Плус Големина Светлина Тенок Надолу Палта средовечни Секојдневен Outerwear Грб YP0871
Големина(cm) Биста Должина на Ракав Рамо - S 88 59 61 37 - М 92 60 62 38 - L 96 61 63 39 - XL 102 62 64 40 - 2 XL 108 63 65 41 - 3 XL 114 64 66 42 - ве Молиме Имајте на ум 1. Ве молиме спореди погоре детално големини со твое пред да ја купите. ако имате било какви потреби, ве молиме контактирајте ме, ние одговор во рок од 24 часа 2. Боја на производ може да се разликува малку, бидејќи секој монитор прикажува боја малку поинаку. 3. Ве молиме овозможи 1-3 см разликува поради прирачник за мерење. Ви благодариме за вашето разбирање. Мерки : (1cm = 0.39 in)


Останатите карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Бренд Име:
ASRQXJM
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Патент
Пополнување:
Бела патка надолу
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Број На Модел На:
YP0871
Материјал:
Полиестер,Памук
Шаблон Тип:
Цврста
Маскирани:
Yes
Монтажни Дел:
Никој
Тип:
Тенок
Декорација:
Џебови,Патентите
Одредување На Содржина:
90%
Облека Должина:
Краток
Дебелина:
Тенка
Одредување На Тежината:
200g-250g
Тежина:
0.4-0.6kg

Слични понуди