Висок Квалитет RTI Риболов линија контра 99.9 m Дигитален Дисплеј Електронски Смета Риболов Accessary Pesca Acesorios Риболов Алатка

Висок Квалитет RTI Риболов линија контра 99.9 m Дигитален Дисплеј Електронски Смета Риболов Accessary Pesca

DEN 879.00
-50 %
DEN 1758.72

Тековен

Риболов линија контра Електронски 99.9 m Дигитален Дисплеј Линија Контра за Риболов Риболов Accessary pesca acesorios Риболов алатка Карактеристики :
1. Тип : Дигитален Дисплеј риболов линија counter
2. Големина : 6.5 x 5 x 5 cm/2.6 x 2 x 2 инчи
3. Нето тежина : 60g
4. Боја : Сива
5. Макс мери : 99.9 м Спецификација
Пакетот вклучува :
1 × Риболов линија counter
инструкции за инсталација :
Нарачките обично се испраќаат надвор во рок од 5 работни дена преку Кина пост Воздухот, EMS, DHL, Epacket
Време На Испорака :
Парите ќе бидат вратени во следниве случаи : Испраќаат производи се различни од производи
купувачот нареди.
Секоја парцела ќе бидат проверени пред тие се испраќаат надвор, па шанса на ова е мала.
Ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа откако сте ги примиле производи. Ви благодариме!!
Ве молиме љубезно ве молиме да оставите позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги.
Ви благодариме! Било која од вашите коментари и сугестии ќе бидат високо ценети.


Останатите карактеристики

Бренд Име:
rti
Тип:
конектор
Тип:
Риболов Линија Counter
боја:
сива
Макс Мери:
99.9 m
Производ големина :
6.5 x 5 x 5 cm/2.6 x 2 x 2 инчи
Тежина:
60g
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Додатоци Тип:
Други Додатоци

Слични понуди