За Samsung S9 S9Plus S8 Плус Карбонски Влакна Мека TPU Силикони Бранеа Анти-удар Назад Телефон Случај За Samsung S6 S7 Работ Телефон Торба

За Samsung S9 S9Plus S8 Плус Карбонски Влакна Мека TPU Силикони Бранеа Анти-удар Назад Телефон Случај За Samsung

DEN 156.00
-35 %
DEN 239.52

Тековен


Карактеристики : Брусен површината со карбонски влакна обложени на врвот и на дното par Исклучително заштитна, додека одржување на стилски, тенок, лесен-за-држете дизајн Чувствителни копчето опфаќа овозможи одговорно притиска Не се лизга, анти-отпечатоци и нула-доказ Покрена усни за да го заштитите екранот и леќа од гребнатини и дамки Токму мери cutouts за лесен пристап до сите карактеристики карактеристики : Материјал : Еко-пријателски TPU Компатибилен со : За Samsung S9 S9 Plus S8 S8 Плус S7 S 7 Edge S6 S 6 Edge Пакет се вклучени : 1 x Phone случај


Останатите карактеристики

Материјал:
За Samsung S9, За Samsung S9Plus, За Samsung S8, За Samsung S8Plus, За Samsung S7, За Samsung S7Edge, За Samsung S6, За Samsung S6Edge
Компатибилен Бренд:
Samsung
Карактеристики:
Карбонски влакна текстура
дизајн:
Рамнина,Геометриски
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси S6,Галакси S6 работ,Галакси S7 Работ,Галакси S7,Галакси S8,Галакси S8 Плус
Мало Пакет:
Yes
Големина:
For Samsung S9 S9Plus S8 S8Plus S7 S7Edge S6 S6Edge
Бренд Име:
Saicrezy
Тип:
Монтиран Случај

Слични понуди