Бесплатен Превозот 10pc СОП XGZP101SB1 Притисок Сензор MEMS 100KPa Електронски Притисок хидраулични вакуумско пакување машина Сензор

Бесплатен Превозот 10pc СОП XGZP101SB1 Притисок Сензор MEMS 100KPa Електронски Притисок хидраулични вакуумско

DEN 974.00
-6 %
DEN 1036.80

Тековен

Секој увоз на Даноците не се вклучени во превозот надомест, купувачи се одговорни за царинските давачки кога тоа се случило .Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Ние ќе ја испрати на предмети со 2-5days еднаш на плаќање е потврдено од страна на системот. Притисокот чип сензор со еластична мембрана и се интегрирани во четирите филм отпорник состав .Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или нашите предмети или услуга , ве молиме слободно контактирајте со нас, прво пред да остави негативни повратни информации .


Останатите карактеристики

Употреба:
Притисок Сензор
Тип:
Вибрации Сензор
Излез:
Аналогни Сензор
Број На Модел На:
XGZP101SB1
is_customized:
Yes
Материјал:
Мешавина
Бренд Име:
custom-souring
квалитет:
A

Слични понуди

JRC7812 NJM7812F LM7812 TO220F
  • Обновено

JRC7812 NJM7812F LM7812 TO220F

71.04 DEN 68.00

ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.UPSот и ТНТ, може целосно да се задоволат различните потреби на купувачот Нарачки обра