AOSSVIAO Бели Жени Блузи 2018 Лето Секојдневен Чипка Блуза Лабава Ракави Работа Носат Blusas Feminina Блузи Мода Кошули

AOSSVIAO Бели Жени Блузи 2018 Лето Секојдневен Чипка Блуза Лабава Ракави Работа Носат Blusas Feminina Блузи

DEN 400.00
-30 %
DEN 571.20

Тековен


КУПИ СЕГА
КУПИ СЕГА
КУПИ СЕГА
КУПИ СЕГА
КУПИ СЕГА
КУПИ СЕГА
КУПИ СЕГА
КУПИ СЕГА


Останатите карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
жените блузи
Јака:
V Деколте
Ткаенина Тип:
Chiffon
Материјал:
Полиестер
Декорација:
Чипка
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Бренд Име:
AOSSVIAO
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Повик
Облека Должина:
Редовни
боја:
црна, бела
Клучни зборови:
vetement femme blusa feminina Блузи Жените блузи
Број На Модел На:
0129
Големина:
M L XL 2XL 3XL Plus Size
AOSSVIAO:
100% Вистински објект puctures

Слични понуди