Растенијата Лист 50*70cm Ѕид Налепници Дома Декорација Дневна Соба и Спалната соба Пвц Ѕид Decals Diy Mural Уметност Свадба Оркестарот Постер

Растенијата Лист 50*70cm Ѕид Налепници Дома Декорација Дневна Соба и Спалната соба Пвц Ѕид Decals Diy Mural

DEN 124.00
-22 %
DEN 159.36

Тековен

ако не се примени парцели во нормално време,pls контактирајте со нас за проверка. кина пост воздух mail : нормално трае од 15 - 90 работни денови да wordwide.
значи вашиот парцели можеби одложен неколку дена или изгубени,се надевам дека може да почека повеќе од 60days или 90days. и производ големина не се еднакви конечната големина на ѕидот.купувачот има одговорност за плаќање на царина,повеќе даночни прашања,pls контактирајте го вашиот земјата на царинските или продавачот.
купувачот е одговорен за сите трошоци настануваат во процесот на враќање.
ви благодариме за вашиот љубезно разбирање и трпение
наплата & се враќа & испраќање
1.но, не е отворен спор без cotact.
ве молиме имајте во предвид големината имаат мала грешка опсег.
ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници пред да се враќаат или отворање спор против нас.
(ве молиме имајте во предвид дека "продавачот за испорака метод" не може да се следи,ве молиме изберете кина пост воздух mail)
epacket : 10-30 дена .(емс 10 -20 дена)
3.
ако треба да се промени за испорака на информации,pls ни каже како е можно поскоро. сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба,или ќе одбие да направи реконструкција. ако има било какви проблеми со нашиот производ,можете да побарате враќање или враќање во 7days по примањето на предметите. ве молиме бидете сигурни дека ќе имаат напиша полно име / целосната адреса / правилниот пост код и телефонски бр.
експрес : 5-10 дена.за било какви прашања pls контактирајте со нас веднаш
имаат убав ден,ви благодариме
. acording на Aliexpress правила :
ако не го добијат тоа по што ние испрати 60 дена(Бразил / Русија / Аргентина се 90days ),ние ќе рефундирање на пари за вас веднаш.


Останатите карактеристики

боја:
840
Бренд Име:
ZooArts
Стил:
Пастирски
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници,За Плочка
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Спецификација:
Single-piece Package
Број На Модел На:
ZYPA-840-N Ѕид Винил Налепници Decals Уметност
Материјал:
ПВЦ
Тема:
Растенијата
Сценарија:
Ѕид
Доби Производ големина(cm*cm):
50*70 Околу
конечната големина на ѕидот (cm*cm):
66*95 само за вашиот референца.ве молиме diy
боја:
multicolor
Содржина:
Шарени Растенијата Лист
квалитет:
водоотпорен сончање не-токсични средина заштитени
Декор:
Дневна соба, спална соба студија соба канцеларија соба и сл.
каде да се обратат:
Мазна и чиста ѕид од стакло, дрво, метал итн.
Само лепак:
Yes
Технологија:
3-та генерација печатени пвц ѕид налепница

Слични понуди