YAAMELI Убави Розова Австриската Кристал Свадба 925 Sterling Silver Прстени За Жените Накит, Подароци Мода Кубни Циркони Партија Прстен

YAAMELI Убави Розова Австриската Кристал Свадба 925 Sterling Silver Прстени За Жените Накит, Подароци Мода

DEN 114.00
-32 %
DEN 168.00

Тековен


Материјал : Кубни Циркони
Бои : Како Што Е Прикажано
Состојба : 100% Сосема Нов
Функција : Трендовски
Occastion : Свадба/Ангажирање/Партија
Големина : Како Што Е Прикажано


Останатите карактеристики

Прстен Големина:
7, 8, 9
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Ангажирање
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Стил:
Тренди
Бренд Име:
YAAMELI
Поставување Тип:
Prong поставување
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
J68701
is_customized:
Yes
Површината Ширина:
Како што е прикажано
Функција:
Anillos

Слични понуди