нови за моќ одбор за EAP36781902 LGP37C-12HPC добра одбор

нови за моќ одбор за EAP36781902 LGP37C-12HPC добра одбор

DEN 1680.00

Тековен

ви благодариме
Кога ќе го добиете производот има проблеми, ве молиме контактирајте со продавачот, а не да се спомене случаен спор, ние ќе го реши проблемот заедно. Ние секогаш се обидуваат да им понуди на клиентите најдобра услуга и висок квалитет на производите.
Answer : ___________________________ Note :
Почитувани меѓународни Клиенти,Добредојдовте на Гуангжу Deeli technology co.
(5) Ако ви треба други превозот метод,ве молиме контактирајте со нас,ние може да обезбеди следниве превозот метод : DHL,EMS,UPS-от,ТНТ,FEDEX.
Политика :
1>> Ние и ветуваме дека сите производи се тестирани пред превозот!
2>> Купувачот може да го врати објектот во оригиналниот пакет рок од 5 дена по добивањето ако не сте задоволни со тоа/ Што ќе наплата тебе или испратите замена во рок од 2-3 работен ден по објектот е примена. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
Повратни информации :
А задоволството на Клиентите е многу важно за нас.
(8) За брзо и безбедно испорака причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Зачувам.
4>> производите лесно да се оштети за време на транспортот, па ве молиме да се отвори и проверете ја кутијата и производот кога ќе го добиете на стоки, ако полето е уништен да поинаква форма, ве молиме направете фотографија и доказ за оштетените кутија, и потоа да го замоли на поштарот да се потврди ситуација. На овој начин, кога ќе ми даде вашата докази, може да побара за превозот на компанијата за да се компензира со нас. Ова е многу важно и ќе се заштитат нашите добивка.
Квалитет : 100% тестирани пред испорака .
3>> Ако стоката не се descried како ние и ветуваме, можете да контактирате со нас за враќање на пари или размена на вистинскиот за вас.


Останатите карактеристики

Тип:
Фрижидер Делови
боја:
Бела

Слични понуди