Електрични Електромагнетниот Магнетен Вентил Завртка тема Вертикален проток на Вода, Воздух Влезот DC 12V Тек Switch 1/2

Електрични Електромагнетниот Магнетен Вентил Завртка тема Вертикален проток на Вода, Воздух Влезот DC 12V Тек

DEN 336.00

Тековен

(Освен некои земји и APO/FPO) 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.Опис на производот : Материјал : Метални + пластика Напон : DC 12 V (DC24,AC220,AC24) Притисок : 0. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Секој може да се јадат по едно парче торта е многу важно! 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. 3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. Се разбира, нашата цел е да се прават пари. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.


Останатите карактеристики

Материјал:
Легура
Притисок:
Низок Притисок
Температура на Медиумите:
Нормална Температура
моќност:
Електромагнетниот
Порт Големина:
20.4 mm
Standard or Nonstandard:
Стандард
Структура:
Контрола
Број На Модел На:
WLC13DCF02L
Медиуми:
водата и воздухот

Слични понуди