пролет Дуксери Мажите сомотски јакна и капут Машки Хип Хоп Секојдневен Скејтборди Streetwear mens Есен Солидна Маскирани Суичери

пролет Дуксери Мажите сомотски јакна и капут Машки Хип Хоп Секојдневен Скејтборди Streetwear mens Есен Солидна

DEN 850.00
-45 %
DEN 1544.64

Тековен

Ние ги користиме Азија Големина, Таа е помала од НАС/Евра големина. НИ XS=Азија M, НИ S =Азија L, НИ M =Азија XL, НИ L =Азија XXL.


Останатите карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Затворање Тип:
Никој
Дебелина:
Стандард
Стил:
Повик
Облека Должина:
Редовни
Бренд Име:
Evjsuse
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Најлон
Шаблон Тип:
Цврста
Монтажни Дел:
Никој
Маскирани:
Yes
Број На Модел На:
W619
Јака:
Маскирани
Тип:
Редовни
Боја:
Кафеава боја сиво црна, сина, кафена
Големина:
4XL 5XL M L XL 2XL 3XL
Прекине стил:
Мали свежи

Слични понуди